EGE BİLİŞİM KAMPI’NA YOĞUN İLGİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ege Bilişim Kampı Kuşadası Coral Hill Hotel’de gerçekleşti.

İzmir’in önde gelen genç bilişim markalarından Aldenard‘ın organizasyonunda gerçekleşen kampa Türkiye’nin dört yanından katılım gerçekleşti. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik-Bilgisayar Mühendisliği  ve Yönetim Bilişim Sistemleri başta olmak üzere bilişime gönül vermiş 50 katılımcıdan oluşan kamp 5 gün sürdü. Pixel Akademi’nin eğitim sponsorluğunda gerçekleşen Ege Bilişim Kampı’nda katılımcılar deniz, kum, güneş ve bilişimi bir arada yaşadılar. Ülkemizde bir ilk olan bilişim kampı girişimi kampa katılan katılımcılardan tam not aldı. Kampa katılan katılımcılar arasında kampın başladığı ilk dakikadan son ana kadar devamlı bilgi etkileşimi sağlanırken üniversitelerde alınan teorik eğitimin pratiğe daha hızlı ve etkin dökülmesi adına kampa katılan bilişime gönül vermiş işletme sahipleri ve yöneticiler arasında pozitif bir sinerji oluştu.

Kampın birinci gününde ülkemizin ilk 10 sunucu firmaları arasında gösterilen Alaystr Pazarlama Müdürü Mehmet Tahta girişimcilik, alan adı tescili, web barındırma konularındaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşırken Nöromedya Kurucularından  Mümin Erakbaş ise girişimcilik, girişimcilerin yaşadığı zorluklar, girişimcilere sağlanan destekler ve teknokentlerdeki çalışma koşulları hakkında bilgilerini aktardı.

Ege Bilişim Kampı’nda diğer günlerinde Pixel Akademi’nin eğitmenleri Raifhan Aydın ve Emrah Kozan tarafından katılımcılara web tasarımı ve yazılımı konularında eğitimler verildi.

Kamp düzenleyicileri Anıl Gündoğan ve Büşra Emirli ile birlikte ekip arkadaşları Mustafa Haydar, Abdullah Arıkan kamp boyunca katılımcıların istek ve düşüncelerini ön planda tutarken dört dörtlük bir organizasyonun gerçekleşmesi için ellerinden gelenin fazlasını yaparak, samimi duruşları ile katılımcılardan tam not almayı başardılar.

Kamp sonunda kapanış konuşmalarını gerçekleştiren Anıl Gündoğan ve Büşra Emirli bu organizasyonu her yıl farklı şehirlerde geleneksel hale getireceklerinin müjdesini verirken, eğitim sponsoru Pixel Akademi tarafından katılımcılara sertifika verildi. Kamp öncesinde başlayan ve kamp boyunca süren yarışmalarda ödül kazanan şanslı katılımcılar hediyelerini almaya hak kazandılar.

350′yi aşkın kişinin başvurduğu Ege Bilişim Kampı’nın şanslı 50 katılımcısı 2016 yılında düzenlemesi planlanan organizasyonun heyecanı ile Kuşadası Coral Hill Hotel’den ayrıldılar.

bilisim-kampi-ege (2)
bilisim-kampi-ege (4)

Ege Bilişim Kampı Pixel Akademi’nin eğitim sponsorluğunda her anı bilgi dolu geçti.

bilisim-kampi-ege (5)bilisim-kampi-ege (6)

Bandırma Kutlu Creative CEO’su Onur Kutlu sektöre dair tecrübelerini kamp boyunca katılımcılarla paylaşmaktan hiç çekinmedi…

bilisim-kampi-ege (7)

Ege Bilişim Kampı’na katılan katılımcılar havuz, deniz, kum ve güneşin tadını bir başka çıkardılar.

bilisim-kampi-ege (8)

Kamp kurucularından Yönetim Bilişim Derneği Kurucu Başkanı Büşra Emirli kamp boyunca bayan katılımcılarla özel olarak ilgilendi.

bilisim-kampi-ege (9)

Bandırma Kutlu Creative CEO’su Onur Kutlu kamp sonunda katılım sertifikasını Pixel Akademi yöneticileri Raifhan Aydın ve Emrah Kozan’dan aldı.

bilisim-kampi-ege (3)

Kamp kurucusu İzmir Aldernard Bilişim Yöneticisi Anıl Gündoğan kamp sonunda katılımcılara sertifikalarını verdi.

bilisim-kampi-ege (10)

Ege Bilişim Kampı’da Kadinbilisimci.com üyeleri bir arada buluşma imkanı buldu.

bilisim-kampi-ege (12)

Kamp sonunda hatıra fotoğrafında hem hüzün hem sevinç bir aradaydı…

ege-bilisim-kampi-2015

BANDIRMA WEB TASARIM

EGE BİLİŞİM KAMPI’NA YOĞUN İLGİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x