EFSANE BAŞKAN ÇETİN UĞURDUR YENİDEN GÖREV BAŞINDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EFSANE BAŞKAN ÇETİN UĞURDUR YENİDEN GÖREV BAŞINDA

Paylaş
 

Sanayispor Başkanı Encan Aydoğdu’nun işi dolayısı ile Ankara’ya taşınması nedeni ile Bandırma’dan ayrılmak durumunda kaldığı için, önceki gün kulübün küçük Sanayi sitesi sosyal tesislerinde gerçekleşen olağan genel kurulunda Efsane Başkan Çetin Uğurdur yeniden başkanlığa getirildi.

1978 yılında kurulan ve Bandırma’da spor dünyasının önde gelen kulüplerinden Sanayispor’a geçmişte 10 yıl Başkanlık yapmış olan Çetin Uğurdur’un yeniden göreve seçilmesi camiada sevinçle karşılandı.

Başkan Çetin Uğurdur, yeniden göreve seçilmesi ardından yaptığı açıklamada Sanayispor’un sportif faaliyetlerini daha geniş kapsamda ele almak amacı ile yönetim kurulunu 20 kişiye çıkarttıklarını, amaçlarının altyapıya dayalı sportif faaliyetleri daha geniş kitlelere yayarak Bandırma’da futbol dünyasına yeni klas ve efsane kramponlar yetiştirmek olduğunu vurguladı.

Başkan Çetin Uğurdur, bu anlamda devam eden altyapı liglerindeki mücadelelerini, yaz okulu ile taçlandırarak sportif etkinliklerini daha fazla kitlelere yaymak istediklerini, 2019-2020 futbol sezonunda ise mücadele ettikleri 1. Amatör Kümede Sanayispor olarak şampiyonluk hedeflerini yenileyeceklerini söyledi.

      İŞTE SANAYİSPOR’UN YENİ YÖNETİM KADROSU

Başkan; Çetin UĞURDUR, Başkan Yardımcıları Kemal ŞİMŞEK, Cansa ÖZEL,  Genel Sekreter Medeni UYGUR, Genel Sekreter yardımcısı Nuri ŞAHİN, Sekreter İsmail ÇOBAN, Sekreter yardımcısı Soner KOÇOĞLU, Sayman Ömer AKSOY, Yardımcısı Özlem İŞBİLEN,  Futbol şube sorumlusu Feray ACEMLİLER-Serkan MARTİ, Reklam tanıtım-tasarın-uygulama Mehmet ATAK, Tesisler sorumlusu Tomay gürel-Ekrem OKUR, Basın sözcüsü Bora BERK, Altyapı koordinatörü Veli EROĞLU- Ali SARIKAYA, Sosyal işler koordinatörü Serkan VARNALI- Serdal NİZAM

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR İÇİN YATIRIM VE ATILIM DÖNEMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.