foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EDREMİT’TE KIŞ HAZIRLIKLARI

edremit
Paylaş
 

Edremit Belediyesi tarafından kış sezonu öncesinde önleyici çalışmalar yapılıyor. Dere ve kanallar temizlenerek olası olumsuzlukların önüne geçilmesi hedefleniyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde çalışmalarına devam ederken, kış sezonu öncesinde önleyici tedbirler de yerine getiriliyor. Ekipler tarafından Akçay Mahallesi’nde Pina Deresi, Güre Mahallesi’nde de Kuruçay Deresi temizlenirken derelerin denizle buluştukları dere ağızları da iş makineleri ile açılıyor.  Olası şiddetli kış koşullarına karşı dere ve kanallar temizlenerek tehlike yaşanmaması için önlem alınıyor. Dökülen moloz, hafriyat gibi atıklar temizlenirken, dere yatakları ve kanallarda suyun akışını engelleyecek yaprak, ot vb. atıklar temizlenerek yağmurlarda suyun rahatlıkla akması sağlanıyor. Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri belirlenen program ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde kış mevsiminin sorunsuz bir şekilde geçmesi için gerekli önemlerin alındığını ifade ettiler.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.