EDREMİT'İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EDREMİT’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra başlayan hizmet atağı ile ilçenin çehresi baştan sona değişiyor. Edremit ilçe merkezinin giriş-çıkışları, kavşaklar ve refüjlerin yenilenmesinden sonra bisiklet yolu projesi ile Edremit’in vitrini pırıl pırıl ve modern bir hale getirildi.

Edremit’te Başkan Saka’nın göreve gelmesinden sonra başlayan değişim devam ediyor. Edremit ilçe merkezinin vitrini olan giriş-çıkışları, kavşak ve refüjlerini baştan sona yenileyerek yeni bir kimlik yaratan Başkan Saka, şehirden geçen E-87 Karayolu’nun kenarında uygulanan bisiklet yolu ve rekreasyon alanı projesi ile ilçeye yeni bir vizyon kazandırıyor. Edremitliler’in yeni bir spor ve nefes alma noktası olan bisiklet yolunda peyzaj düzenlemeleri ile sona gelindi. Belediyenin bir çok projesini olduğu gibi bisiklet yolu projesini sık sık yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Belediye başkanı Kamil Saka, Edremit’in çağdaş ve marka kent yolunda hızla ilerlediğini belirterek, “Ticaretin, turizmin ve tarımın merkezi olan Edremit’imizi hak ettiği modern kentler seviyesine ulaştırmak için projelerimizi uygulamaya devam ediyoruz. Narlı’dan Hacıarslanlar’a ve Bostancı’ya kadar uzanan Kuzey Ege’nin incisi Edremit’imiz artık eski kötü günleri ile anılmıyor. Sanatı, sporu, kültürel ve sosyal faaliyetleri ile anılıyor. Edremit Belediyesi olarak vatandaşlarımızın hayatına dokunacak, sosyal yaşamlarına katkı sağlayacak projeleri hayata geçiriyoruz. Bisiklet yolu ve çevre düzenlemelerinin bitmesiyle birlikte bu bölge ilçe merkezinde yaşayan vatandaşlarımız için önemli bir spor ve nefes alma yerlerinden birisi olacak. Edremit’imize hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.