"EDREMİT ZEYTİN KÜMELENMESİ" TEKNİK DESTEK AYAĞI SONA ERDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“EDREMİT ZEYTİN KÜMELENMESİ” TEKNİK DESTEK AYAĞI SONA ERDİ

Paylaş
 

Edremit Belediyesi’nin önderliğinde Edremit Ticaret Odası ve Edremit Ziraat Odası ile ortaklaşa hazırlanan Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen “Edremit Zeytin Kümelenmesi Kuruluyor!” projesinin teknik destek danışmalık hizmeti saha ziyaretlerinin ardından kapanış toplantısı ile sona erdi.

9 ve 12 Mart 2018 tarihlerinde Edremit Belediyesi önderliğinde Edremit Ticaret Odası ve Edremit Ziraat Odası ile ortaklaşa Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen “Edremit Zeytin Kümelenmesi Kuruluyor!” danışmanlık projesi kapsamında saha ziyaretleri yapıldı.

Edremit Belediyesi’nden Hilal Tunca ve Muhammed Vurmaz, Edremit Ticaret Odası’ndan Genel Sekreter Recep Akgün ve Basın-Halkla İlişkiler Sorumlusu Uğur Çatma, Edremit Ziraat Odası’ndan Genel Sekreter Ali Yılmaz Diker, Danışmanlık hizmetini yürüten Zobu Danışmanlık Proje Program Yöneticisi Pınar Erdil ve Uzman Yardımcı Aslı Ardıçoğlu tarafından proje kapsamında Erçevik Zeytin ve Zeytinyağı, Ali Pekin Gıda, Harmantepe Zeytin, 78. Nolu Tarım Satış Müdürlüğü (Tariş), Semercioğlu Zeytincilik, Ant Gıda(Fora Zeytincilik), Aykan Zeytincilik(Erkan Aykan) ve Edremit Meslek Yüksek Okulu’nda yetkili kişilerce işyerlerinde ziyaret edilerek mevcut durum analizi yapmak adına anket yapılıp küme konusunda detaylı bilgiler verildi ve önümüzdeki süreçte neler yapılabileceği konuşuldu.

“Edremit Zeytin Kümelenmesi Kuruluyor” danışmanlık projesi kapsamında saha ziyaretlerinin ardından mevcut Durum Analizi ve Strateji Raporu’nun açıklandığı kapanış Toplantısı zeytin üreticilerinin katılımlarıyla Edremit Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Proje ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda hazırlanan rapor ve analizlerle ileride atılacak adımların Nisan ayı içerisinde belirlenerek, yol haritasının çizileceği bildirildi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.