foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EDREMİT KİTAP FUARI DOLU DOLU DEVAM EDİYOR

EDR_5344
Paylaş
 

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen Edremit Kitap Fuarı üçüncü gününde şair Onur Behramoğlu,  “Terzi Yamağı” Barbaros Şansal, gazeteci yazar Enver Aysever, Gülsen Tuncer ve Engin Ayça’nın söyleşi, panel ve imza günleri ile devam etti.

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen Edremit Kitap Fuarı; söyleşi, panel ve imza günleri ile devam ediyor. “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganı ile düzenlenen fuarın üçüncü gününde imza ve söyleşiler yoğun ilgi ile karşılandı. Doğan Soydan ve Mehmet Adem Solak’ın kitap imzaları ile başlayan üçüncü günde ilk olarak ‘Başkaldıran şiirler” dinletisi ile Onur Behramoğlu sanatseverlerle buluştu. KHK ile ihraç edilen ve işlerine geri dönebilmek için açlık grevine devam eden Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın mektubunu okudu. Ardından kendisini terzi yamağı olarak nitelendiren modacı Barbaros Şansal kendine has üslubu ile “Cumhuriyet ve Moda”yı anlattı. Gazeteci Yazar Enver Aysever, “Gece bekçisinin rüyası” konulu söyleşisinde kitapların önemine değindi, “İnsanlar kitapları seçmez, kitaplar insanları seçer. Bir kitabı okurken ona yaklaşabilmek önemlidir. Yoksa bir kitabın bedenine sahip olabilirsiniz ama ruhuna asla” dedi. Gülsen Tuncer ve Engin Ayça’da şiir dinletilerini sundular. Katılımcılara fuarın anısına Edremit Belediyesi tarafından teşekkür plaketleri verildi. Şair ve yazarların kitaplarını imzaladığı stantların önünde uzun kuyruklar oluşurken geç saatlere kadar süren etkinliği yaklaşık bin 500 kişi takip etti.

EDR_5307-1392x928 EDR_5319-1392x928 EDR_5325-1392x928

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.