EDREMİT GÜÇ ORTAKLIĞI TOPLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

EDREMİT GÜÇ ORTAKLIĞI TOPLANDI

Paylaş
 

Edremit’in sorunlarına çözüm aramak, yerel kurumların ortak amaçlarını belirleyerek ortak bölgesel bir stratejik plan oluşturarak bu doğrultuda hareket etmek amacıyla kurulan Edremit Güç Ortaklığı Platformu ikinci toplantısını yaptı.

Edremit’in sorunlarına çözüm aramak, yerel kurumların ortak amaçlarını belirleyerek ortak bölgesel bir stratejik plan oluşturarak bu doğrultuda kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları olarak birlikte hareket etmek için kurulan Edremit Güç Ortaklığı Platformu ikinci toplantısını yaptı. Sekretaryasını Edremit Ticaret Odası’nın yürüttüğü Edremit Güç Ortaklığı Toplantısı Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Vergi Dairesi Müdürü, Gıda Tarım Hayvancılık Müdürü, Zeytincilik İstasyonu Müdürü, Havaalanı Müdürü, Meslek Yüksekokulu Müdürü, Ticaret Odası Başkanı, Ticaret Borsası Başkanı, BASKİ Körfez Bölge Müdürü, esnaf odaları başkanları ve Balıkesir Zeytin Zeytinyağı Tanıtım Grubu Başkanının katılımları ile gerçekleştirildi. Toplantıda belirlenen gündem uyarınca bölgede çözülmesi gereken sorunlar ve Edremit Güç Ortaklığı’nın sorunun çözümünde aktif rol alması gerektiğine inanılan konu başlıklarında değerlendirmeler yapıldı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, “Birlikten kuvvet doğar” anlayışı ile birlikte hareket edilerek sorunların üstesinden daha kolay gelinebileceğini ifade etti.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da “Edremit Güç Ortaklığı Platformu üyeleriyle birlikte kentimizin her anlamda gelişimine katkı sunacak konularla istişarelerde bulunup çözüm yollarını arıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.