foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

EDİP UĞUR “İSTİFA HABERLERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

uğuredip
Paylaş
 

Kurmaylarıyla birlikte dün öğle saatlerinde bir araya gelen Başkan Edip Uğur istifa konusunda hiçbir açıklama yapmadı. Fakat bazı çevreler Uğur’un Pazartesi günü istifa edeceği yönünde yayınlar yapmaya başladı. Bu yayınların hemen arkasından Doğan Haber Ajansı Muhabiri Hilmi Duyar’a açıklama yapan Başkan Uğur, istifa dedikodularını net bir dille yalanladı…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istifasını istediği belediye başkanları arasında yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur’un, pazartesi günü istifa edeceği yönünde, bazı televizyon kanallarında haber yapılması üzerine, DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Büyükşehir Belediye Başkanı’nın danışmanları, haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Belediye yetkilileri, Başkan Uğur’un da hakkındaki ‘pazartesi günü istifa edeceği’ yönündeki haberleri televizyondan izlendiğini ve bunun doğru olmadığını söylediğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.