EDİP UĞUR : "FESTİVALİ ENGELLEME DURUMUMUZ YOK" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EDİP UĞUR : “FESTİVALİ ENGELLEME DURUMUMUZ YOK”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur Bandırma Hayal Çay Bahçesi’nde yaptığı toplantıda dün Bandırma’da Bandırma Belediyesi ve Büyükşehir zabıtası arasında yaşanan festival standı gerilimine açıklık getirerek “Bandırma’da 28 yıldır yapılan Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’ni engellememiz asla söz konusu değildir. Yapılacak olan etkinliklere tertip komitesi tarafından talep gelmesi halinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Uğur “Bandırma’da düzenlediğimiz toplantıda Bandırmalı basın mensuplarıyla ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bandırma’da 28 yıldır yapılan Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’ni engellememiz asla söz konusu değildir. Yapılacak olan etkinliklere tertip komitesi tarafından talep gelmesi halinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Toplantı sonunda Başkan Edip Uğur, Festivale 2 ay kala kurulmaya başlanan standların kurularak yaşanan dün yaşanan tartışmanın manidar olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.