Edincikspor'dan İl Spor Müdürü Aslan'a Ziyaret | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Edincikspor’dan İl Spor Müdürü Aslan’a Ziyaret

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Geçtiğimiz sezon amatör futbol müsabakalarına; 1. Amatör, U19 Genç Takımı, U17 Genç Takımı ve U16 Genç Takımları ile katılan Edincikspor yenilenen  sahasının hayata geçirilmesinde büyük emek ve katkısı olan Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İhsan Aslan’ı kurumunda ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

Kulüp ve Devlet işbirliğine güzel bir örnek olarak sahanın ışıklandırılması ve skorbordu’nun Edinciksporun gayretleri neticesinde bölgenin ve Türkiye’nin iki önemli kuruluşu tarafından karşılandığı Edincik Sahası Avrupa standartlarındaki sentetik çim zemini ile spor severlerin hizmetinde bölgeye önemli bir değer katmaktadır.

Başkan İPEK, mevcut 80’den fazla lisanslı sporcusu ile Edincikspor’un, Bandırma’da yaşayan insanlar ve dezavantajlı gruplar öncelikli olmak üzere herkese sosyal anlamda gelişim imkanı sunabilmek ve günümüzde mahalle olan köklü beldede, gençleri ülkelerine faydalı birer birey olarak yetiştirmek amacı taşıdıklarını ifade ettiği görüşmenin sonunda Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan ASLAN’a Edincikspor Formasını takdim etti..

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.