EDİNCİKSPOR STADI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spor Toto Genel Müdürlüğü tarafından çıkarılan ödenekle Edincikspor’un maçlarını oynadığı eski stat yerinde sürdürülen revizyon ve sentetik çim saha yapımı çalışmaları süratle devam etmektedir.

Edincik’in en önemli markası olan Edincikspor’un tekrar vitrine çıkması için önem arz eden ve bölgede moral ve motivasyon yaratacak yeni stat ile birlikte gençlerin spora ilgi duymaları ve sosyal hayatlarının bu kapsamda geliştirmeleri planlanmaktadır.
Yaklaşık yarım milyon bütçe ile sürdürülen yeni stat yapımının birkaç ay içinde bitirilerek maçlarımızı oynamaya hazır hale geleceği öngörülmektedir. Eski ve şuanda görevde bulunan bölge vekillerimiz, bir önceki dönem görev yapan yönetim kurulumuzun yoğun çabaları ve yerel basınımızın destekleri ile günümüze taşınan bu süreçte emeği geçen herkese müteşekkiriz.

Stadın ismi halka sorulacak
Edincikspor Stadının yenilenmesi çalışmalarından sonra bir diğer önemli husus olan stat isminin belirlenmesi ve yetkili kurumlarımızdan önerilen ismin onayının alınması için çalışmalar başlatılacaktır. Öncelikle Edincik’te oturan vatandaşlarımıza değerli fikirleri sorulacak ve takımın gerçek sahiplerinden gelen öneriler doğrultusunda stadımızın ismi belirlenecektir.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

EDİNCİKSPOR STADI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x