E. MİLLET VEKİLİ TURHAN ÇÖMEZ 12 YIL SONRA İNGİLTERE'DEN BANDIRMA'YA DÖNDÜ! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

E. MİLLET VEKİLİ TURHAN ÇÖMEZ 12 YIL SONRA İNGİLTERE’DEN BANDIRMA’YA DÖNDÜ!

Paylaş
 

12 yıl sonra İngiltere Londra’dan Bandırma’ya dönen Ergonokon davrasından beraat eden Opr. Dr. Turhan ÇÖMEZ Bandırma girişinde 100’lerce araçlı konvoyla karşılandı.

22.dönem Ak Parti Balıkesir Milletvekili Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın özel doktoru ve özel kalem müdürlüğünü de yapmış olan ünlü Türkiye ve dünya çapında tanınmış Opr. Dr. Turhan Çömez Bandırma’da Cumhuriyet meydanında binlerce seveni tarafından alkışlarla karşılandı.

Bandırma Cumhuriyet meydanında  binlerce seveniyle tek tek kucaklaşıp tokalaşan Turhan ÇÖMEZ cumhuriyet meydanında kalabalık bir vatandaşa konuşma yapan ÇÖMEZ ‘ Kimseye dargın, kırgın değilim. Bana iftira atıp Ergonokon davasında suçlu ilan edenler şimdi hepsi yurtdışına kaçtı. Ben 12 yıl İngiltire de Londra da doktorluk yaptım.İngiltere tarihinde 45 yaşından sonra 2.defa doktor diploması alan ilk türk ben oldum. Binlerce insanı ameliyat ettim, sağlığına kavuşturdum. Şimdi Türkiye’ye dönmekten mutlu ve huzurluyum.’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.