"DÜŞMEYEN CEPHE ÇANAKKALE" ADLI RESİM SERGİSİ AÇILDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“DÜŞMEYEN CEPHE ÇANAKKALE” ADLI RESİM SERGİSİ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Onyedi Eylül Üniversitesi 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Dolayısıyla Düzenlediği “Düşmeyen Cephe Çanakkale” Adlı Resim Sergisi Açıldı.

Üniversite tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Ressam Gülsüm Sönmez’in destansı bir mücadele olan Çanakkale Savaşı’ndaki sahneleri resmettiği ve 19 resimden oluşan “Düşmeyen Cephe Çanakkale” adlı resim sergisinin açılış töreni gerçekleşti.

Barış Manço Kültür Merkezi Melih Çınar Sergi Salonunda gerçekleşen açılış törenine Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Garnizon Komutanı Hv. Plt. Tuğ. General Oğuz Okuyucu, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş ve Bandırma ilçe protokolünün yanı sıra vatandaşlarımız da katılım gösterdi.

Protokol üyelerinin, Ressam Gülsüm Sönmez’in her bir resminde yansıtmak istediği atmosferin anlatımı eşliğinde sergiyi gezmelerinin ardından Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, büyük bir özveri ve emekle sergiyi oluşturan Ressam Gülsüm Sönmez’e katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.

“Düşmeyen Cephe Çanakkale” adlı resim sergisi, 18-20 Mart tarihlerinde, 09:00 ile 20:30 saatleri arasında sanatseverlerin ziyaretine açık olacaktır.

Bir önceki yazımız olan EĞİTİM BİR-SEN'DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİME ZİYARET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.