DURSUNBEY'DE 16 KM YOL ASFALTLANARAK TRAFİĞE AÇILDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

DURSUNBEY’DE 16 KM YOL ASFALTLANARAK TRAFİĞE AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. İl genelinde birçok yerde çalışmalarını sürdüren ekipler, yoğunluğun artacağı Kurban Bayramı öncesinde Dursunbey’de dört farklı noktada başlatılan yol çalışmalarını tamamladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarıyla trafiği daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Şehrin dört bir yanında gerçekleştirilen asfalt serim çalışmaları, yaklaşan Kurban Bayramı’nda oluşacak yoğunluk öncesinde hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

TEMMUZ AYINDA DÖRT FARKLI NOKTADA BAŞLATILAN ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından içinde bulunduğumuz Temmuz ayı içerisinde Dursunbey’de dört farklı noktada yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Bu kapsamda; Çamharman ile Aşağı Akçaalan Mahallelerinde 7 kilometre sathi asfalt kaplama, Çınar-Sağırlar-Kılca Mahalleleri arasında 7 kilometre sathi asfalt kaplama, Dursunbey Şantiye önünde 1 buçuk kilometre sıcak asfalt ve Yatılı Bölge Ortaokulu ile Suçıktı kavşağına kadar olan yolda da yaklaşık 800 metre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi.

BAŞKAN BAHÇAVAN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİ
Toplamda 16 kilometrenin üzerinde yol yapılan Dursunbey’in Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibine teşekkürlerini ileterek yeni yolların vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Bahçavan “Kurban Bayramı’nda memleketine, aile ocağına gelen gurbetçilerimiz köylerine kadar konforlu bir yoldan ulaşabilecekler.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan CHP’Lİ AKIN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI: MİLLETİMİZ VE DEMOKRASİMİZE YAPILAN BU ALÇAKLIĞI BİR KEZ DAHA LANETLİYORUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.