DUAYEN BAŞKANDAN TOLGA TOSUN'A TEBRİK ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

DUAYEN BAŞKANDAN TOLGA TOSUN’A TEBRİK ZİYARETİ

Paylaş
 

Bandırma’da siyasetin lider ismi duayen belediye başkanı Sedat Pekel bugün Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret etti.

Bandırma’da 5 yıl Balıkesir milletvekilliği, iki dönem on yıl belediye başkanlığı yapan Sedat Pekel, belediyede meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Sedat Pekel’i belediye başkanı makam odasında Başkan Tolga Tosun, CHP’li belediye meclis üyeleri, Dr. Selim Panç, şehir plancısı Yalçın Cömert, Levent Coşkun, Av. Merve Polat, Kavram Temel Lisesi Müdürü Sibel Salı, emekli harita astsubayı Aydın Yağar, belediye başkan yardımcısı Ozan Onur karşıladı.

Duayen başkan Sedat Pekel, güzel bir seçim çalışması geçirerek martın sonu baharda seçimleri kazanan belediye başkanı Tolga Tosun’u, belediye başkan yardımcılarını ve belediye meclis üyelerini tebrik etti.

Sedat Pekel “Bazı basın organlarında yazılan haberlerde olduğu gibi belediyeden makam odası, danışmanlık gibi işler istemiyorum. Belediye Başkanımız Tolga Tosun ve meclis üyeleri başarılı çalışmalar yaparak Bandırma’yı daha güzel günlere taşıyacaklardır. Benim belediyeden hiçbir beklentim yoktur. Bir ağabey olarak lüzum edip danışırlarsa fikir verebilirim.” dedi.

Sedat Pekel, belediye başkan yardımcısı Ozan Onur’u ve Metin Ok’u da belediye meclis üyeleriyle ziyaret ederek tebrik etti.

Bir önceki yazımız olan MEVLİD KANDİLİ'NİN ÖNEMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.