DR. SELİM PANÇ CHP BANDIRMA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVRALDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Bandırma İlçe Başkanlığı görevini devralan Dr. Selim Panç ve yönetim kurulu parti binasının sosyal tesislerinde basın toplantısı düzenledi.

Dr. Selim Panç, “CHP olarak hedefimiz güler yüzlü örgüt olacaktır.” dedi.

Kalabalık bir partilinin katıldığı basın toplantısında Dr. Selim Panç’ı salona girişte partililer ayakta alkışladı.

Duayen Başkan Sedat Pekel’de Dr. Selim Panç ve ekibini kutlayarak başarılar diledi.

6 ayda partiye bin 800 yeni üye sözü verdi

Panç, hedeflerinin 3 bin 200 olan parti üye sayısını 6 ayda 5 bine çıkarmak olduğunu söyledi. Panç, mevcut il başkanları adayları haricinde 5’inci yeni bir adayın çıkartılması için aralarında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’inde bulunduğu 8 ilçe ve belediye başkanıyla bir görüşme yaptıklarına yönelik iddiaları ise yalandı. Panç “25 Ocak 2020 tarihinde yapılan genel kurulda, delegelerimiz Bandırma İlçe yönetimi olarak beni ve ekip arkadaşlarımı seçerek bizi onure etmişlerdir. Bizlerde onların bu güvenine layık olmaya çalışacağız” dedi.

Ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız

Konuşmasında, yeni yönetim olarak partilerinin bütün üye ve bileşenlerini kucaklama sözü veren Panç, “Partimizin kapıları sadece üyelerimize değil, bütün Bandırma’lı hemşerilerimize ve halkımıza sonuna kadar açıktır.  Bugünden itibaren yeni bir dönem başlıyor. Biz yeni yönetim olarak tüm Bandırma’yı kucaklayacağız. Mahallelerde, köylerde, sivil toplum örgütlerinde, fabrikalarda her yer de örgütleneceğiz. Kardeş İlçe Örgütleri oluşturarak partimizin iktidar yürüyüşünde diğer örgütlere de destek olacağız. Örgütümüzün yeni sloganı ‘ Güleryüzlü Örgüttür’’ Bu şekilde partimizin güler yüzünü  daha da öne çıkartacağız.Hep birlikte partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün bize hedef gösterdiği Türkiye’yi muhasır medeniyet seviyesine çıkartma hedefi bizim en büyük davamızdır.Bu büyük davamıza hizmet etmek için durmadan  çalışacağız .Ayrıştırmadan , birlik ve beraberlik içinde her daim halkın içinde olacağız” şeklinde konuştu.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA ADASI SEFERLERİNE BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

DR. SELİM PANÇ CHP BANDIRMA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVRALDI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x