DOSTLUK TURNUVASININ ŞAMPİYONU ATALAY TAKIMI OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DOSTLUK TURNUVASININ ŞAMPİYONU ATALAY TAKIMI OLDU

Paylaş
 

Marmara Halısaha’daki Bandırma Ticaret Odası Dostluk Turnuvası’nda birinci olan Atalay Takımı kupayı kazandı. Kupa Ozem Mimarlık ofisinde sergileniyor.

Bandırma Ticaret Odası’nın 2017 yılı halı saha dostluk futbol turnuvası sona erdi.

Dostluk maçında oynayan üst düzey protokol ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin madalyalarını, Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erol Rüzgar verdi.

Turnuvanın şampiyonu Atalay takımı, kupasını Kaymakam Günhan Yazar’ın elinden aldı. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, ikincilik kupasını 9. Meslek Komitesi takımına verdi.

En centilmen takım kupasını, 12. Meslek Komitesi takımı, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan’ın elinden aldı.

En centilmen futbolcu seçilen Cevahir Çakmak’a kupasını Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, 11 golle gol kralı olan Atalay takımı oyuncusu Hasan Yıldırım’a kupasını Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü, maçları yöneten Şenay Aydın’a ise plaketini Bandırma Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek verdiler.

Ayrıca, turnuvayı yakından izleyen gazetecilerden Önder Balıkçı’ya, Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Ahmet Pesen’e ise Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erol Rüzgar tarafından plaket verildi.

DSC_7263

MAC9

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.