DOST KAZIĞI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DOST KAZIĞI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yıllarca ‘Balıkesir çocuğu’ diye bağırlara basıldı. Kulüp sahip çıktı, 3. Lig topçusuyken Süper Lig’de sahaya çıktı. Ama BAL-KES’e ilk kazığı o attı

Futbol kariyerini Balıkesirspor’a borçlu olan Ali Öztürk, 265 bin liralık alacağı için kulübün kupa ve formalarını haczetsin diye tesislere icra gönderdi.
KULÜBE İCRA MEMURU
Dün öğlen sa­at­le­rin­de Ali Hik­met­pa­şa Te­sis­le­ri’ne gelen iki avu­kat ve icra me­mu­ru, öğlen ye­me­ği­ne gelen fut­bol­cu­la­rın şaş­kın ba­kış­la­rı al­tın­da Ba­lı­ke­sirs­por’un kupa ve for­ma­la­rı­nı hac­zet­me­ye gel­dik­le­ri­ni söy­le­ye­rek mal­ze­me oda­sı­nın yo­lu­nu tuttu. Yö­ne­ti­ci­ler, apar topar Ali’yi aradı.
TELEFONLARA ÇIKMADI
Ancak, avu­ka­tıy­la sü­rek­li temas ha­lin­de olan Ali Öz­türk, Baş­kan Fey­yaz Çift­çi ve yö­ne­ti­ci­le­rin, ne te­le­fon­la­rı­na çıktı ne de me­saj­la­rı­na cevap verdi. Kulüp Genel Sek­re­te­ri Av. Umut Kır­tıl, “Ödeme ve ta­ah­hüt yap­ma­say­dık, her­şey gi­de­cek­ti” dedi. Baş­kan Çift­çi ise, “Ali he­pi­mi­zi üzdü” dedi.
Kaynak : gazetekspres

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.