DONÖR BİLİNCİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

DONÖR BİLİNCİ

Paylaş
 

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan AKAN tarafından Bandırma Devlet Hastanesi’ne organ bağışı donör temininde Türkiye ikinciliği başarı ödülü ve teşekkür belgesi verildi.
Bandırma Devlet Hastanesi 2016 yılında da “organ nakli donör temininde” göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Bursa Bölgesi Organ Nakil Koordinatörlüğü tarafından Bursa Almira Otel’de düzenlenen törende Plaket ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi. Sağlık bakım hizmetleri Müdürü Leylifer Soyuak ve Organ nakil koordinatör Hemşiresi Selda ASLANTAŞ ile birlikte törene katılan Başhekim Uz. Dr. Muzaffer ŞENVELİ Bandırma Devlet Hastanesi adına ödülü Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan AKAN ’ın elinden aldı.
Programa Vali Yardımcısı Sayın Yalçın Bulut, İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Bursa bölgesine bağlı Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Düzce ve Bilecik illerinin sağlık yöneticileri katıldı.
Hastane Yöneticisi Başhekim Uz. Dr. Muzaffer ŞENVELİ yaptığı açıklamada: “Hastane olarak organ nakline en çok değer veren Hastanelerin başında gelmekteyiz. Ayrıca donör bulma ve organ nakli alanında ülke genelinde adını duyuran Hastanemiz 2014 -2015 ve 2016 yıllarında gerçekleştirilen organ nakilleri ile çok sayıda hastaya umut olmuştur. Yakalamış olunan başarının nakil bekleyen hastalar için büyük umut olduğunu belirten Uz. Dr. Muzaffer Şenveli; 2017 yılında da bu başarıyı sürdürmeyi hedeflediklerini ifade etti. Bu vesileyle bu çalışmalarda emeği geçen personellerimize, organları taşıyan arkadaşlarımızdan buna destek sağlayan diğer birimlere varıncaya kadar herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

KAYNAK: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.