DOĞAN : EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANEMİZ BANDIRMAMIZA HAYIRLI OLSUN - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

DOĞAN : EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANEMİZ BANDIRMAMIZA HAYIRLI OLSUN

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Sağlık Bakanlığı ve Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi arasında imzalanan protokol sonucunda Devlet Hastanesinin Eğitim Araştırma Hastanesi olması ile ilgili basın açıklamasında bulundu. Doğan; “Rektörümüzün ve Siyasiler olarak bizim de girişimlerimiz ile birlikte Devlet Hastanemiz Artık Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.” dedi.

“HALKIMIZ ARTIK BURSAYA YADA ÇANAKKALE YE GİTMEYECEK”

Mehmet Doğan; “Hastanemizin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması ile birlikte hızlı bir şekilde Üniversitemiz Akademik Kadrosunu oluşturacak ve artık Bandırma da Doçentlerimiz, Profesörlerimiz Halkımıza hizmet vermeye başlayacak. Hâli hazırda alanında tecrübeli Doktorlardan oluşan Hastanemizin kadrosu yeni gelecek Akademik Kadro ile Perçinlenmiş olacak. Her branşta alanında tanınmış Hocaları seçip Bandırmaya getiren On Yedi Eylül Üniversitemiz, Eğitim Araştırma Hastanemize de, Türkiye deki en iyi Doçentler ve Profesörler oluşan sağlam bir akademik kadro kuracaklar. Bizde bu noktada üzerimize düşeni her zaman olduğu gibi yapacağız. Artık halkımızın Bursa yada Çanakkaleye gitmesine, yollarda vakit kaybetmesine gerek kalmayacak.

Daha önceki basın bültenlerimde dediğim gibi biz Bandırmaya hizmet etmek için çalışıyoruz. Yereldeki Siyasi atişmalara ayıracak zamanımızı Bandırma ya başka neler kazandırabiliriz diyerek Ankara Yollarında harcıyoruz. İşte bu söylemimizin somut örneklerinden birisi de “Eğitim Araştırma Hastanemizdir”

Bandırmamıza Hayırlı Olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan İVRİNDİ İLÇESİNDE KARANTİNA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.