DOĞA OKULLARI BANDIRMA KAMPÜSÜ AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DOĞA OKULLARI BANDIRMA KAMPÜSÜ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Doğa Okulları Bandırma Kampüsü muhteşem binasıyla öğrenci ve velilerin büyük beğenisi topladı.

600 Evler Mahallesi Atatürk Caddesi No:157 Happy Center Mağazasının arkasında hizmete girdi.

Doğa Okulları Bandırma Kampüsü Müdürü M. Kemal Şahin “Hizmeti Bandırmalıların ayağına kadar getirdik. Çocukların potansiyellerini ortaya çıkaracak konsept okulumuzu keşfetmeye öğrenci ve velilerimizi bekliyoruz. Farkımız, çocukların farkını keşfedebilmek” dedi.

Halkla İlişkiler Yöneticisi Özlem Güdek gazetemize yaptığı açıklamada “Doğa Okullarını Bandırma’da hizmete açmaktan mutlu ve huzurluyuz. Doğa Koleji, akademik başarıyı ön planda tutarken öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerini de destekleyen uluslararası standartlardaki eğitim modelleri, güçlü akademik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla ile yeni eğitim döneminde Bandırma’da öğrencileriyle buluşuyor. Doğa Koleji Bandırma Kampüsü; 5500 m2’lik kapalı alan olmak üzere toplam 12000 m² lik alana yapılandırılacak olup; bünyesinde 3 anaokulu, 12 ilkokul ve 12 ortaokul dersliği barındırmaktadır. Bandırma’nın eğitimi kalitesini yükseltecek olan kampüste konferans salonu, yüzme havuzu, binicilik tesisi, kapalı spor alanları, sanat sokağı, müzik ve görsel sanatlar derslikleri, teknoloji tasarım dersliği, ekoloji, satranç, drama, akıl oyunları, lego ve robotik dersliği, fen laboratuvarları, dijital kütüphane, 3D ve bilişim derslikleri yer alıyor. 2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda eğitime başlayacak olan Doğa Koleji Bandırma Kampüsü‘nde anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademeleri bulunuyor. Bandırma Kampüsü; sosyal ve kültürel etkinlik alanlarıyla da öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtararak akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyecek, Bandırma’yı çok yönlü eğitimle tanıştıracak.” dedi

DSC_0402

DSC_0379

DSC_0391

DSC_0383

DSC_0392

DSC_0377

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.