foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

DOĞA OKULLARI 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ

DSC_0736
Paylaş
 

Bandırma Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Oktay Çolak “Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türkiye’nin lider eğitim kurumları arasındaki yerini alan ve bu başarısını sürdüren Doğa Koleji, benimsediği modern eğitim anlayışını öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. Her geçen gün kampüslerine bir yenisini ekleyen Doğa Koleji 2017-2018 eğitim yılında Bandırma Doğa Koleji’nin kapılarını öğrencilere açıyor.

Eğitim anlayışının temelinde ‘Merak eden çocuk öğrenir’ fikri yatan Doğa Koleji, sunduğu “Doğa Konseptli Eğitim Modeli” ile yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştiriyor.

Bandırma Doğa Koleji; fiber internet kullanımı, Vestel akıllı tahtaları, 3D interaktif eğitim sınıfı, LEGO sınıfı, fen laboratuvarı ve E Doğa yazılımı ile eğitimde teknolojiyi etkin kılıyor.

6 bin metrekare kapalı alanı içerisindeki Bandırma Doğa Koleji, öğrencilere geniş bir alanda kampüs havasında eğitim olanağı sağlıyor. Kampüs içerisinde ayrıca yüzme havuzu, spor salonu, bilişim dersliği, konferans ve tiyatro salonu, binicilik tesisi, öğrencileri ‘Doğa Konseptli Eğitim’ vizyonuyla buluşturacak ekoloji dersliği, görsel sanatlar ve müzik atölyesi yer almaktadır.” dedi

 

DSC_0743DSC_0736

DSC_0744DSC_0746DSC_0744

DSC_0738

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.