TATİL ZAMANI
foto-deniz1

DOĞA MAHALLESİ YENİ CAMİ VE ATATÜRK BÜSTÜNE KAVUŞTU

Paylaş
 

Bandırma Doğa mahallesinde yapımı tamamlanan Cami, çevre düzenlemesi ve Atatürk Büstü vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı.

Bütçesi, Müftülük, Cami Vakfı ve hayırsever vatandaşlar tarafından karşılanan hafriyatının ve çevre düzenlemesini Bandırma Belediyesinin yaptığı Doğa Mahallesi Camisinin açılışına Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan Cuma namazının ardından Bandırma Belediyesince yaptırılan Atatürk büstünün açılışına geçildi. Atatürk büstünün açılışında konuşan Başkan Mirza; “ Bizlerin ortak değerleri var. Dinimiz, Milletimizi, Vatanımız, Cumhuriyetimiz, Atatürkümüz bu değerlere hep birlikte sahip çıktığımız sürece Devlet ve Millet olarak ayakta kalmaya, önde gitmeye, lider olmaya devam edeceğiz. O yüzden Bandırma Belediyesi olarak tüm kurum ve kuruluşlarla, tüm siyasi partilerimizle tabi ki Kaymakamımızın önderliğinde herkesle işbirliği içerisindeyiz. Birlikten kuvvet doğar, ayrılıkta azap birliktelikte hayır vardır bu sözleri de şiar edinerek hizmetlerimize devam etmekteyiz Camimizde, Atatürk büstümüz de Doğa Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan AÇIK KAPI İLE DEVLETİMİZİN ELİ VATANDAŞIMIZA DOKUNACAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.