DOĞA MAHALLESİ GÜZELLEŞİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DOĞA MAHALLESİ GÜZELLEŞİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Doğa mahallesinde sürdürülen parke taşı döşeme işlemi ile camii bahçesi düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Mirza’ya Doğa Mahalle Muhtarı Mehmet Yüce ve Fen İşleri Müdürü Adil Becene eşlik etti.

İncelemeler sırasında açıklama yapan Başkan Mirza: “Tüm kırsal mahallerimizde çalışmalar başlattık. Yazın tozdan kışın çamurdan kurtarmak için kırsal mahallerimizin tüm iç yollarını yapıyoruz. Çok büyük bir bölümünü tamamladık. Doğa mahallemizde alt yapı çalışmaları nedeniyle bekletmiştik. Katkı sunduğumuz camiinin yapımı ile birlikte camii çevre düzenlemesini ve meydan düzenlemesi ile Doğa mahallemizdeki çalışmalarımıza başladık. Söz verdiğimiz gibi tüm mahallerimizin iç yollarını yapıyoruz. Çocuk parkı yapıyoruz. Mezarlık bakım ve düzenlemelerini yapıyoruz. Bunun dışında da mahallerimizden gelen talepleri de yerine getiriyoruz. Yaptığımız çalışmalardan duydukları memnuniyeti gördükçe ben daha da mutlu oluyorum. Daha mutlu Bandırmamız için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.