foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

DOĞA KÖYÜ’NDE YENİ CAMİİ TEMELİ ATILDI

DOĞA
Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Doğa mahallesinde Yeni Camii İnşaatının temel atma törenine katıldı. Törende Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yıllık, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, Doğa Mahalle Muhtarı Mehmet Yüce, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Cuma namazının ardından Mahalle Meydanında düzenlenen temel atma töreninde yeni camii inşaatı hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, böylesine anlamlı bir hizmete destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Mirza: “Böylesine anlamı bir olay için köyümüzde yer almaktan ve bu amaçla Bandırma Belediyesi olarak katkı sunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bilindiği gibi köyümüzde mevcut camiinin yerine daha modern, dayanıklı ve farklı ilaveleriyle yeniden yapılması düşüncesiyle bugün burada temel atma töreninde birlikteyiz. Bu vesileyle yeni camii inşaatının hem Doğa mahallemize hem Bandırmamıza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bizler Bandırma’nın Yerel Yönetimi olarak Milletimizi millet yapan değerlerimize sahip çıkıyoruz, destek veriyoruz. Doğa Mahallemizde de böyle bir ihtiyaç olduğunda hem Cami Yapma Derneği Yöneticilerimiz hem de Muhtarımız bizleri ziyaret ederek bu konuyla ilgili taleplerini ilettiler. Bizler de böylesine anlamlı bir hizmet için destek olacağımızı söyledik. Bunun sonrasında eski camiinin hafriyat çalışmalarından yeni caminin yapım çalışmalarına kadar birçok konuda destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bandırma Belediyesi olarak bundan sonra da bu tür çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz. Ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA DEVLET HASTANESİ UMUT KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.