DOĞA KÖYÜ’NDE YENİ CAMİİ TEMELİ ATILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Doğa mahallesinde Yeni Camii İnşaatının temel atma törenine katıldı. Törende Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yıllık, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, Doğa Mahalle Muhtarı Mehmet Yüce, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Cuma namazının ardından Mahalle Meydanında düzenlenen temel atma töreninde yeni camii inşaatı hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, böylesine anlamlı bir hizmete destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Mirza: “Böylesine anlamı bir olay için köyümüzde yer almaktan ve bu amaçla Bandırma Belediyesi olarak katkı sunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bilindiği gibi köyümüzde mevcut camiinin yerine daha modern, dayanıklı ve farklı ilaveleriyle yeniden yapılması düşüncesiyle bugün burada temel atma töreninde birlikteyiz. Bu vesileyle yeni camii inşaatının hem Doğa mahallemize hem Bandırmamıza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bizler Bandırma’nın Yerel Yönetimi olarak Milletimizi millet yapan değerlerimize sahip çıkıyoruz, destek veriyoruz. Doğa Mahallemizde de böyle bir ihtiyaç olduğunda hem Cami Yapma Derneği Yöneticilerimiz hem de Muhtarımız bizleri ziyaret ederek bu konuyla ilgili taleplerini ilettiler. Bizler de böylesine anlamlı bir hizmet için destek olacağımızı söyledik. Bunun sonrasında eski camiinin hafriyat çalışmalarından yeni caminin yapım çalışmalarına kadar birçok konuda destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bandırma Belediyesi olarak bundan sonra da bu tür çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz. Ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

DOĞA KÖYÜ’NDE YENİ CAMİİ TEMELİ ATILDI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x