foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

DOĞA DOSTU ENERJİ SANTRALİ TAMAMLANIYOR

24169711_828268360677955_1871855084_o
Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza Erikli Mahallesinde yapımı devam eden Güneş Enerji Projesi sahasında incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Hayatımızın her alanında ve yoğun bir şekilde kullanılan enerji kaynaklarında değişim yaşanmaktadır. Özellikle gelişmiş ülkelerde fosil yakıt yerine yenilenebilir enerji kullanılmaya başlanmıştır. Biz de Bandırma Belediyesi olarak dünyada yaşanan bu değişimi ve gelişimi takip ederek örnek bir projeyi hayata geçiriyoruz. Güneş Enerjisi projemizle hem temiz enerji üretmiş olacağız hem de Belediyemizin elektrik giderlerini karşılayarak tasarruf sağlayacağız.

Erikli Mahallemizde Belediyemize ait olan ve verimli olmayan arazide projemizi geliştirdik. Gerekli izin ve belgeleri aldıktan sonra projemizin ihalesini yaptık. Güneş Enerjisinden Elektrik Üretecek Projemizin yapımı hızla devam ediyor. İnşallah yakın zamanda projemizi hayata geçireceğiz. Yılda 660 bin liralık enerji bedeli ödeyen belediyemiz, sistemin uygulamaya geçmesinin ardından yılda 550 bin lira tutarında enerji tasarrufu sağlayacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan EKİPLER ERİKLİ MAHALLESİNDE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.