DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI ALTIN OK FESTİVALİ'NDE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI ALTIN OK FESTİVALİ’NDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altın Ok’un sahiplerini bulduğu Uluslararası Altın Ok Geleneksel Türk Okçuluğu ve Atlı Savaş Sanatları Festivali’ne TRT’nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un sevilen oyuncuları damga vurgu.

Dizide Bamsı Beyrek karakterine hayat veren Nurettin Sönmez, Samsa’yı canlandıran Melih Özdoğan, Aliyar’ı canlandıran Cem Uçan ve Abdurrahman’ı canlandıran Calal Al, Balıkesir’de festival alanında büyük ilgiyle karşılandı. Festival’e katılan vatandaşları selamlayan oyuncular, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

FESTİVAL ALANINI GEZDİLER
Vatandaşları selamladıktan sonra alanda kurulan Otağ’da basın mensuplarıyla bir araya gelen dizi oyuncuları gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade etti. Otağ’da yapılan basın açıklamasının ardından Diriliş oyuncuları Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın eşliğinde festival alanını gezdi. Oyuncular, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ve Karesi Belediyesi’nin muhteşem bir organizasyona ev sahipliğini yaptığını ifade ederek, “Organizasyonda emeği geçen ve bizi Balıkesirlilerle buluşturan herkese teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

o_1bfjaphkr1katt611i51dh81dmg11_kucuk o_1bfjaphkr1kno151m1vsk1gq0fvh12_kucuk

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.