DİKKAT..! METEOROLOJİ UYARDI..!SAĞANAK GERİ DÖNÜYOR..! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DİKKAT..! METEOROLOJİ UYARDI..!SAĞANAK GERİ DÖNÜYOR..!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yurdun büyük bir bölümünde olduğu gibiBalıkesir‘de de çok bulutlu hava hakim.Sıcaklıkların, güney ve iç kesimlerde 4 ila 8 derece azalacağı,diğer yerlerde önemli bir değişik olmayacağı tahmin ediliyor.

Marmara ve Ege‘de denizlerde fırtına bekleniyor.Metetoroloji 2. Bölge Müdürlüğü‘nden gelen hava tahmin raporuna göre,Balıkesir‘de hava sıcaklıklarının önümüzdeki 5 gün boyunca mevsim normallerinde seyredeceği tahmin edilirken,Cumartesi günü yağış beklendiği kaydedildi.

Yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu,Orta ve Doğu Akdeniz,İç Anadolu’nun güneyi,Doğu Karadeniz (Giresun hariç),Doğu Anadolu (Şırnak hariç)ile İstanbul,Kırklareli,Tekirdağ,Kocaeli,Yalova,Afyon,Isparta,Sivas,Sinop,Çanakkale‘nin doğu,Balıkesir ve Bursa‘nın kuzey,Antalya ve Bartın‘ın doğu,Kastamonu‘nun kıyı ilçelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların;genellikle yağmur ve sağanak,yer yer gökgürültülü sağanak,Doğu Anadolu‘nun kuzeydoğusu ile Doğu Karadeniz‘in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.