Digitürk Süper Paket Seçeneği ile Ne Dilerseniz Onu İzleyin | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Digitürk Süper Paket Seçeneği ile Ne Dilerseniz Onu İzleyin

Paylaş
 

Digitürk en kapsamlı kanal seçeneğini üyelerine Digitürk Süper Paket seçeneği ile sunuyor ve izlenebilecek kanal sayısı oldukça artıyor. Bu paketi seçen üyeler daha fazla film ve belgesel izleme olanağına kavuşuyor.

Digitürk üyeliğinizi film, dizi, belgesel, çocuk, spor kanalları ile kısıtlamayıp ne isterseniz onu izlemek isteyebilirsiniz. Tüm paketlerdeki en iyi kanalları izleme olanağını sizlere Digitürk Süper Paket verecektir. Bu sayede Digitürk ile size sunulan HD, 3D ve 4K görüntü teknolojisiyle TV başında dünya standartlarındaki pek çok kanalı izleme olanağı elde edeceksiniz. Türkiye’deki en iyi dijital yayınları sunan ve dünya kanallarını evinize getiren Digitürk’le ekran karşısında daha eğlenceli zamanları dizi, film, belgesel, çocuk, spor ve eğlence yayınlarını izleyerek yapabileceksiniz.

Digitürk en kapsamlı kanal seçeneğini üyelerine Digitürk Süper Paket seçeneği ile sunuyor ve izlenebilecek kanal sayısı oldukça artıyor. Bu paketi seçen üyeler daha fazla film ve belgesel izleme olanağına kavuşuyor. TV başında geçireceğiniz anları daha keyifli hale getirecek HD görüntü kalitesi ve Dolby dijital ses seçeneği ile daha çok Digitürk kanallarına sahip olacaksınız. Sinema dünyasının zirve noktası kabul edilen Oscar için aday gösterilmiş yada kazanmış pek çok film, Digitürk Moviemax kanalları ile sürekli izlenebilir hale gelecek. Hollywood’un en seçkin filmleri, gişede büyük başarılar elde etmiş filmler bu kanalların yayın akışında sürekli olarak izlenebilir duruma gelecek ve bu durum sinema salonlarına gitme oranınızı azaltacaktır. Çünkü Digitürk en kaliteli filmleri ilk olarak sizin izlemenizi zaten sağlayacaktır. Her ay 70’in üzerindeki filmi ülkemizde Digitürk film kanalları ile ilk olarak siz izleyeceksiniz. Diziler için ise dünyada izlenme rekoruna sahip pek çok dizi serisi size sunulacak. Digitürk Dizimax kanalları ile Emmy ödülü kazanmış pek çok dizi serisini izlemeye başlayacak ve ulusal kanallardaki sıradan Türk dizilerini izlemeyi bırakacaksınız. Ailenizle beraber ister orijinal dil ister altyazı isterseniz de dublaj seçenekleri ile dizileri izleme olanağını yakalayacaksınız. Digitürk belgesel kanallarında da, doğanın bütün canlılığı ve gizemi Digitürk’ün HD görüntü ve ses kalitesiyle sizleri bekliyor olacak. Digitürk’ün dünyaca ünlü belgesel kanalları ile bazen gizemli bir yolculuğa çıkacak, bazen doğanın derinliklerine inecek, bazen hiç görmediğiniz canlıları yakından izleyebileceksiniz. 24 saatlik yayın diliminde her zaman ilgi alanınıza yönelik bir belgeseli izleme keyfini Digitürk Belgesel kanalları ile bulacaksınız. Digitürk ile en fazla kanal seçeneğini sunacak olan Digitürk Sper Paket konusunda tüm detaylar, internet üzerinde dogrudansatiskanali.com adresinde bulunuyor.

Dİgitürk dünyasına adım atmayı düşünenleri ilk başta sadece ilgi alanındaki TV kanallarını izleme imkanı düşündürüyor. Ancak Digitürk tarafından sunulan pek çok başarılı kanalı izleyebileceğiniz Digitürk Süper Paket seçeneği de fiyat avantajı ile daha çok kanal izleme olanağı getiriyor. Belki en başta düşündüğünüz rakamların çok altında daha fazla dünya kanalını Digitürk ile izleme olanağını sizler de elde edebilirsiniz. Bu sebeple üyeliğinizi yaptırmadan Digitürk Süper Paket seçeneğini kesinlikle incelemelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Maceranın adı: Yeni Rx3i Evo başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.