DİDAR KAFAOĞLU OBİDEV'DE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DİDAR KAFAOĞLU OBİDEV’DE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı (OBİDEV)’i ziyaret eden Didar Kafaoğlu, eğitim gören özel çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Kafaoğlu sosyal toplum kuruluşlarına destek vermek amacıyla Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı’nı (OBİDEV) ziyaret etti. Otizmli çocuklarla keyifli zaman geçiren Didar Kafaoğlu’na Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın eşi Cemile Avcı ve Altıeylül Belediyesi Meclis üyesi Bahar Vidin de eşlik etti. Sosyal ve toplumsal sorumluluğu hatırlatarak dikkatleri çekmek amacıyla STK ziyaretlerini önemseyen Didar Kafaoğlu eğitim gören özel çocuklarla ve aileleriyle yerinde konuşma imkanı buldu.

Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı Genel Sekreteri Melih Ateş’in verdiği brifingi ilgiyle dinleyen Didar Kafaoğlu ardından OBİDEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Tabanlı ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti. Kafaoğlu, ziyaretiyle ilgili olarak “Otizm konusunda toplumsal farkındalık ve duyarlılık yaratılması, var olan yanlış algıların değiştirilerek aynı zamanda vatandaşlarımızın bu özel durumlarından dolayı onlara bağımlı olan ailelerine yalnız olmadıklarının hissettirilmesi için yaptığımız ziyaret bizi de ziyadesiyle mutlu etti. Bu tip ziyaretleri daha sık yapma istek ve arzusundayız” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.