foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

DEVLET BAHÇELİ’DEN AÇIKLAMALAR

BAHÇELİ
Paylaş
 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ederi bir dolar olan şerefsizler salalarla durdurulmuştur.” dedi

MHP lideri Devlet Bahçeli, gündemle ilgili tweetler atarak FETÖ’cülere sert çıktı.

Yeni bir darbe girişimiyle ilgili MHP lideri, “Yanılıp yenilip yeni bir darbe girişimini aklından, havsalasından geçiren varsa ölümü göze almış demektir, bunu da özellikle hatırlatıyorum.” ifadelerini kullandı.

“EDERİ BİR DOLAR OLAN ŞEREFSİZLER…”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz’a ilişkin açıklamada bulunarak, “Ederi bir dolar olan şerefsizler verilen salalarla, tankın önüne sere serpe yatan kahramanlarla durdurulmuş, dağlanmış ve dağıtılmışlardır.” dedi.

“TÜRKLÜĞE KEFEN BİÇENLERİN OYUNLARI BOZULMUŞTUR”
“Türkiye sıkıştığı dar alandan, kıstırıldığı karanlık sokaktan çıkmanın amansız mücadelesini vermektedir. Bu mücadele haklı ve saygındır.” diyen Bahçeli, “Türklüğe kefen biçen eli ve emeli kanlı güçlerin tezgâh ve oyunları defalarca bozulmuş, buruşturulmuş ve musallat olan bela def edilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Bahçeli, 15 Temmuz’a ilişkin şunları söyledi:

“15 Temmuz, karanlık bir planın; istismar ve takiyye fanusuna saklanmış hain bir terör örgütünün Türkiye’yi yıkma teşebbüs ve tertibidir. Peyami Safa der ki: “İnsan saatlerce derdini anlatsa, bunun etkisi bir haykırış, bir çığlık kadar olamaz.

“15 TEMMUZ’DA BARBARLAR PÜSKÜRTÜLMÜŞTÜR”
15 Temmuz’da asker kamuflajına giren bir avuç hain tepelenmiştir. İstiklalimize göz diken,varlığımıza diş bileyen barbarlar püskürtülmüştür. 15 Temmuz’da 249 vatan evladı şehit, 2 bin 193 vatan evladı gazi olmuştur. Hepsine şükran borçlu olduğumuz unutulmamalıdır. Milli şuur ayakta değilse, millet ölüm yatağındadır. Bizi geleceğe taşıyacak olan bu şuur, kardeşlik hukuku, iç barış ve huzur ortamıdır. Milli ruh; bezginlik, baygınlık, durgunluk, teslimiyet ve mağlubiyet tanımaz, kabul etmez.Dayanışma ve kucaklaşmayla her mihnet aşılacaktır.”

Bir önceki yazımız olan KATAR TEMSİLCİSİ OTURUMU TERK ETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.