DERGİNİN ÖZEL SAYISI ÇIKTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DERGİNİN ÖZEL SAYISI ÇIKTI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Dergisinin özel sayısı çıktı. Dergi’nin bu sayısında Belediye’nin iki yıllık çalışmalarına yer verildi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza göreve geldiği ilk günden itibaren şeffaf belediyecilik anlayışıyla çalışmalara devam ediyor. Yapılan her türlü çalışmaları hem sosyal medya aracılığıyla hem de Belediye Dergisiyle Bandırmalılar bilgilendiriliyor.

Yerel seçimlerden sonra yürürlüğe giren Büyükşehir Yasası ile köy statüsündeki yerleşkeler Bandırma Belediyesi mücavir alanına girerek mahalle statüsü kazanmıştı. Yine aynı yasayla bazı birimler Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanmıştı. Dergide iki yıllık çalışmaların yanısıra görev dağılımları ve yapılacak projelerde yer alıyor.

Göreve geldiğimiz ikinci yılında çalışmalarımızla ilgili halka yönelik bilgilendirme toplantılarını düzenlediklerini söyleyen Dursun Mirza; “Belediye Meclis toplantılarımızda da her ay Meclis Üyelerimizi, Meclise katılan basın mensuplarımızı ve halkımızı bilgilendiriyoruz. Ayrıca iki yıllık çalışmalarımızı yaptığımız toplantılarla halkımıza da anlattık. Derginin bu sayısına da bu toplantılardaki görselleri kullanarak tüm halkımızı bilgilendirmek istedik. Buradaki amacımız şeffaf belediyecilik anlayışımızı sürdürmek. İki haftada bir yaptığımız halk görüşmelerimize de devam ediyoruz. Bandırmalılarımızı her konuda şeffaf bir şekilde bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

İki yıllık çalışmaların yer aldığı derginin yeni sayısını Bandırma Belediyesi Basın Yayın Bürosundan ücretsiz olarak temin edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.