TATİL ZAMANI
foto-deniz1

DENİZCİLİK FAKÜLTESİ FESTİVAL KAPSAMINDA ETKİNLİK DÜZENLEDİ

Paylaş
 

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Erdek’in ev sahipliğinde organize edilen ‘Erdek Zamanı Festivali’ kapsamında Bandırma Onyedi Üniversitesi Denizcilik Fakültesi “Sualtından Erdek” Kitap Lansmanı ve Fotoğraf Sergisi düzenledi.

Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı koordinatörlüğünde yürütülen Sualtından Erdek Projesi kapsamında hazırlanan kitap lansmanı ve sergiye Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma Onyedi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Katılımcılara su altı görüntü yönetmeni Tahsin Ceylan sergi hakkında detaylı bilgi verdi. Serginin ardından Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve Prof. Dr. Mustafa Sarı’nın katılımı ile bir panel düzenlendi. Panelde Marmara Denizi’nde meydana gelen bir değişimin günlük yaşantımıza nasıl etki edeceği ile ilgili güncel bilgiler verildi. Bandırma ve Erdek Körfezi’nde arıtma tesisinin olmadığına da dikkat çekilen panelde, bölgede yapılacak çalışmalarda üniversite olarak Denizcilik Fakültesi öncülüğünde bu alandaki temel bilgilerin üretilmesi ve bilimsel çalışmalara destek olunacağı deklare edildi.

2017-08-25 at 09.28.02

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.