DEMOKRASİ NÖBETİNE MİLLETVEKİLİ DESTEĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

DEMOKRASİ NÖBETİNE MİLLETVEKİLİ DESTEĞİ

Paylaş
 

15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların meydanlardaki nöbetleri devam ederken, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Balıkesir Milletvekili Sema Kırıcı, geç saatlerde Manyas’a gelerek nöbet tutan vatandaşlara seslendi.
Atatürk Anıtı önünde yüzlerce Manyas’lının katıldığı demokrasi nöbetine Manyas Kaymakamı İbrahim Gencer ile kurum müdürleri, STK temsilcileri de yer aldı. Kırcı, 1 Temmuz’da bir vahşet yaşadıklarını belirtirken, onların kamyon sürecek kadar cesur Şerife teyzeleri unuttuklarını söyledi. Kırcı, Çanakkale savaşlarından sonra bu milletin 15 Temmuz savaşını kazandığını vurguladı.
Konuşması sık sık slogan ve tekbirler ile kesilen Milletvekili Sema Kırcı, “Tam kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz anda birbirimize kenetlendik. Millet burada, cuntacılar ise dolaplardan çıkıyor. Ankara’nın sokaklarına kan damlattılar, biz Ankara’da böyle bir şey görmedik. Bu memleketteki generallerin üçte biri göz altında, biz bu alçaklara memleketin en hassas noktası olan Güneydoğu’yu emanet ettik. Onlar hain çıktı, bu ülke de terörün bitmediği şimdi belli oldu. Onlara bu ülkenin mezar toprağı bile haram olsun. Bunlar Fetöşist, bunlar insan evladı değil “dedi.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.