DEMİRASLAN: "GÖNENLİLERE GÜVENİYORUM" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

DEMİRASLAN: “GÖNENLİLERE GÜVENİYORUM”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Gönen yeni ilçe binasının açılışında konuşan Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, “İlçelerimiz arasında Dursunbey birinci sıradaydı ama Gönen’e güveniyorum, Dursunbey’i geçip birinci sırayı yükselecektir” dedi.

Ak Parti Gönen yeni ilçe teşkilat binası gerçekleştirilen görkemli törenle hizmete açıldı. Açılışa Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Zekai Kafaoğlu, Ak Parti Gönen İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İlçe Başkanı Nazmi Ekinci, Ak Parti eski 22. Dönem Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, Ak Parti eski Gönen İlçe Başkanı Av.Servet Bıyık ve binanın il ve ilçe yöneticileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen’e daha fazla hizmet yapabilme anlayışıyla çalıştıklarını, yeni hizmet binasıyla birlikte daha sağlıklı bir çalışma ortamının yaratıldığını ifade etti. 24 Haziran’da herkesin sandığa koşması gerektiği vurgusunu yapan 22. Dönem Ak Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, bu sayede Türkiye’nin istikrarlı bir şekilde yoluna devam edeceğini söyledi. Gönen’in Balıkesir’de yerinin ayrı olduğunun önemle altını çizen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Zekai Kafaoğlu, Gönenlilere güçlerinizi birleştirin çağrısında bulundu. Gönen’in çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Başkan Kafaoğlu, “Güçlerinizi birleştirin. Gün bir olma, diri olma, iri olma günüdür. Her seçim önemlidir ama bu seçim yüzyılın seçimidir. Sen ben farkı gözetmeksizin ipe sarılacağız ve seçimden zaferle ayrılacağız” dedi.

DEMİRASLAN: “SEÇİMDE BAŞARININ SIRRI BİRLİK BERABERLİK”

Çok önemli bir seçim arifesinde olduklarını belirten Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, seçimde başarının sırrının birlik ve beraberlik olduğunu dile getirdi. Gönen’de gördüğü birlik ve beraberliğin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Başkan Demiraslan, “Eski ilçe başkanımız, eski ve yeni gençlik ve kadın kollarımız hepsi burada bir arada. Bizi başarıya götürecek olan işte bu. İlçelerimiz arasında Dursunbey birinci sıradaydı ama Gönen’e güveniyorum. Gönen, Dursunbey’i geçip birinci sıraya yükselecektir.” diye konuştu. Ak Parti olarak vatandaşların sesine kulak vererek çalıştıklarını kaydeden Av.Hasan Demiraslan, “Binaları yapmak kolay ancak gönülleri yapmak zordur. Bizler sizin gönlünüze talibiz. Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda güzel işlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Gönen yeni ilçe binasının açılış kurdelesini Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Zekai Kafaoğlu, Gönen Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, 22. Dönem Ak Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, Ak Parti Gönen eski İlçe Başkanı Av.Servet Bıyık birlikte kestiler. Ayrıca parti binasının hizmete geçmesinde kolaylık sağlayan parti üyesi İdris Karaca’ya İl Başkanı Hasan Demiraslan tarafından plaket takdim edildi. Ak Parti Gönen İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, misafirlere binayı gezdirdi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.