DEMİRASLAN: "GÖNEN DEVAM DİYOR" | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

DEMİRASLAN: “GÖNEN DEVAM DİYOR”

Paylaş
 

Seçim gezilerini Gönen’de sürdüren Ak Parti İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan’a vatandaştan ve esnaftan imar affı teşekkürü geldi. Demiraslan, “Hükümetimizin yaptıklarının halktaki karşılığını görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi. 

Vatandaştan imar affı teşekkürü

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Zekai Kafaoğlu, dünyaca ünlü kaplıcaları ve emekçi kadınların sevgiyle ilmek ilmek dokuduğu iğne oyasının merkezi Yeşil Gönen’de esnafları ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi. Ak Parti Gönen İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gönen İlçe Başkanı Nazmi Ekinci ve Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, il ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretlerde, İl BaşkanıDemiraslan, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimde desteğin devam etmesini istedi. Birçok esnaf, özellikle Resmi Gazete’de yayımlanan imar affı konusunda Başkan Demiraslan’a teşekkür etti.

“24 Haziran’da da güçlenerek çıkacağız”

Vatandaştan gelen sorun ve talepleri tek tek dinleyen İl Başkanı Demiraslan, sorunların çözümü konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini söyledi. Çeltiğin, termalin ve iğne oyasının merkezi Gönen’de gördükleri ilgiden çok memnun kaldığını ifade eden Başkan Demiraslan, “Bundan önceki seçimlerde Ak Parti hep güçlenerek çıktı. Sokak sokak gezerek buluştuğumuz Gönenli vatandaşlarımızdan aldığımız enerjiyle 24 Haziran seçimlerinden de alnımızın akıyla güçlenerek çıkacağımıza inancımız tam. Cumhur ittifakıyla Türkiye 2023 hedefine ulaşacaktır. Gönenli hemşerilerimiz de güven ve istikrardan yana. Gönen sonuna kadar devam diyor” diye konuştu. Esnaf ve vatandaşla yaptıkları görüşmelerde hükümetin yaptığı icraatları değerlendirme fırsatı bulduklarının önemle altını çizen Başkan Demiraslan, “Özellikle çıkan imar affı konusunda herkesten birçok kesimden teşekkür aldık.

Esnaf istedi, Başkan talimat verdi

Vatandaşımız ve esnafımız mutlu. Onların mutlu olması bizim en büyük enerji kaynağı” dedi.  Gerçekleştirilen ziyaretlerde bir esnafın Ekşidere Dağ Ilıcası’na servis konulması isteği üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Zekai Kafaoğlu gereğinin yapılması talimatını verdi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.