"Darbe heveslisi bir avuç güruha hak ettikleri cevap veriliyor" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“Darbe heveslisi bir avuç güruha hak ettikleri cevap veriliyor”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Başbakana Binali Yıldırım CNN TÜRK televizyonuna açıklamalarda bulundu.  Başbakan Yıldırım, telefonla bağlandığı canlı yayında şunları söyledi:

“Maalesef bu akşam saatlerinde demokrasimize, milli irademize, milletimize karşı bir kahpece kalkışma meydana gelmiştir. Bu Silahlı Kuvvetlerin emir-komutasıyla olan bir iş değil, tamamen Silahlı Kuvvetler içerisindeki paralel devlet yapılanmasına mensup terör örgütlerince yapılmaktadır. Bu saldırılarda gözü dönmüş caniler havadan sokaktaki sivil vatandaşımıza, Meclis’imize, kamu binalarına, parti binalarına hiç fark gözetmeksizin maalesef saldırıda bulunmuşlardır. Polisimiz, özel kuvvet mensuplarımız gereken karşılığı elindeki imkânlarla vermektedir. Birçok ordu komutanımız, çeşitli birliklerin komutanları bu konuyla ilgili tamamen bunun bir irade dışında gerçekleştiğini, asla izin verilmeyeceği yönünde beyanatlar da vermektedir. Olay kontrol altına alınma yolunda süratle devam ediyor.

Siyasi partiler bu konuda tamamen yapılan bu işi onaylamadıklarını ve milletle, Hükümetle beraber olduklarını beyan etmişlerdir. Halkımız sokaktadır, halkımız ülkesine sahip çıkmak için her türlü fedakârlığı göstermektedir. Demokrasimize halel getirecek, demokrasimizi kesintiye uğratacak ve ülkemizde yeni bir darbe dönemini başlatmaya hevesli bu bir avuç güruha hak ettikleri cevap veriliyor, verilecek. İnşallah her şey daha güzel olacak.

Teşekkür ederim.“

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.