foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

DAHA GÜZEL BİR BANDIRMA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

bandırma
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi daha güzel bir Bandırma için çalışmalara devam ediyor. Belediyenin yaptığı açıklamada:
Bandırmamızı geliştirmek için kültüre, sanata, sosyal projelere, spora, eğitime, doğaya önem veriyor ve gece gündüz demeden bu amaç uğruna çalışıyoruz. Bu kapsamda yaz aylarıyla yoğun çalışma temposu içerisine giren Belediye birimlerinden biride Trafik Zabıta birimidir.

YOL ÇİZGİLERİMİZİ KENDİMİZ ÇİZİYORUZ

Belediyemize kazandırdığımız yol çizgi makinamız sayesinde dışarıya para harcamadan düşük maliyetlerle yollarımızı kendimiz çiziyoruz. Kaliteli ve uzun ömürlü çizgi çalışmalarımız ile düzenli ve güvenli trafik akışını sağlıyoruz.

OKUL BAHÇELERİNİ BOYUYORUZ

Eğitime destek anlayışıyla sürdürdüğümüz ve okullarda fark yaratan boyama çalışmalarımız ile çocuklarımızın eğitim ortamını renklendiriyoruz. Hem eğitici hem de eğlendirici zemin uygulaması öğrencilerimizin büyük beğenisini toplarken, teneffüsler daha keyifli hale geliyor.

LEVHALAR ÖNEM ARZ EDİYOR

Trafikte sürücü dikkati kadar yol hakkında bilgiler veren levhalarda önem arz ediyor. Tehlikeli kavşak, yol ve virajlara işaret levhaları dikerek trafikte yaşanabilecek olası tehlikeleri önlemeye çalışıyoruz. Şehrimizdeki yatay ve dikey işaretlemeleri Belediye olarak kendi bünyemizde üreterek yapıyoruz. Bunun yanı sıra merkez ve kırsaldaki tüm mahallelerimize yaptığımız yön levhaları ile vatandaşlarımızın daha rahat yolculuk yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.