foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ÇYDD BANDIRMA ŞUBESİNDEN ZİYARET

IMG_3952
Paylaş
 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bandırma Şube Başkanı Erol Akun, Başkan Yardımcısı Özge Özcan Başak, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Polat ve dernek öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette dernek çalışmaları ile ilgili Başkan Mirza’ya bilgi veren ÇYDD Başkanı Erol Akun, ayrıca derneklerine bugüne kadar vermiş olduğu destekten dolayı Başkan Mirza’ya teşekkür ederek hediye takdim ettiler.

Tüm kurumlarla, sivil toplum örgütleriyle iyi bir iletişim ve diyalog içerisinde olduklarını belirten Başkan Mirza: “Bandırmamızın yaşamına katkı veren tüm sivil toplum örgütlerimize de imkanlarımız ölçüsünde destek veriyoruz. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gençlerimizin gelişimini, önemli sosyal projelerle destekliyor. Gençler, bizim geleceğimizdir. Gençliği olmayan bir ülkenin geleceği de olamaz. Bu anlayış doğrultusunda ÇYDD gurur duyduğumuz bir dernek. Bizde Türkan Saylan Hocamızın kurmuş olduğu ve Atatürk’ün izinden giden, çağdaş gençler yetiştiren derneğimizi destekliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.