TATİL ZAMANI
foto-deniz1

CUNEYDİ BEŞTEPE’DE ERDOĞAN’IN KONUĞU OLDU

Paylaş
 

İsrail askerlerinin gözlerini bağlayarak gözaltına aldığı 16 yaşındaki Filistinli Fevzi El Cuneydi, Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuğu oldu.

İsrail’in direniş gösterileri sırasında evine giderken gözaltına aldığı 16 yaşındaki Cuneydi, gördüğü işkencelerin ardından serbest kalmış ve Türkiye’ye gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, genç Filistinli Cuneydi’yi Beştepe’de konuk etti.

ERDOĞAN CUNEYDİ’Yİ KABUL ETTİ
ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etmesinin ardından yaşanan protestolarda gözaltına alınan ve askerler tarafından götürülürken çekilen fotoğrafı ile dünya kamuoyuna oturan Fevzi El Cuneydi, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

“AYAKLARIYLA ÜZERİME BASTILAR”
Cuneydi serbest kaldıktan sonra kendisine yapılan kötü muameleyi anlatmıştı.

Evine giderken gözaltına alındığını anlatan Cuneydi, “Askerler beni alır almaz yere fırlatıp dövmeye başladılar. Vücudumun her yerine vurdular. Başıma vurdular, ayaklarıyla üzerime bastılar. Çok korktum. Neler olduğunu anlamadım. Beni bağlayıp nerede olduğunu bilmediğim bir cezaevine götürdüler. Vücudumda kanamalar vardı ve her yerim ağrıyordu.” dedi.

Bir önceki yazımız olan ALİBABA'NIN YAPAY ZEKASI İNSANI YENDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.