Cumhuriyetin 100. Yılı Yarışmaları Sonuçlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl coşkusu 29 /10 /2023 Pazar günü saat 13.00’ de okulumuzda Okul Müdürü Memet Güllü, Okul Müdür Yardımcısı Züleyha Akkurt, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımı ile kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 3/B Sınıfı öğretmenimizin günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra sınıflarımızın müzikli gösterileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve okunan şiirler ile sona erdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Cumhuriyetin 100. Yılı” konulu resim yarışmasında 1/C sınıfı öğrencimiz Zeynep Beren Güngör 2. Oldu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Cumhuriyetin 100. Yılı” konulu şiir yarışmasında 3/B sınıfı öğrencimiz Ada Öykü Özakman 1, 3/C sınıfından Ali Berat Yıldırım 2. Oldu

Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl kapsamında da düzenlediği atletizm yarışmasında 4/A sınıfı öğrencisi Selim Ediz Yücel erkekler atletizm kategorisinde 3. Oldu.

Tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cumhuriyetin 100. Yılı Yarışmaları Sonuçlandı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x