foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

CUMHURBAŞKANI’NDAN YÜCEL YILMAZ’A ÖDÜL

KARESİ
Paylaş
 

Müspet Değerler Mektebi ile Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından “Dünyayla Yarışan Şehirler” adıyla düzenlenen proje yarışmasında ödüle layık görülen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

DÜNYA İLE YARIŞAN ŞEHİRLER
Karesi Belediyesi, Müspet Değerler Mektebi projesi ile Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından “Dünyayla Yarışan Şehirler” adıyla düzenlenen proje yarışmasında ödül aldı. 884 belde arasından 35’inin ödüle layık görüldüğü tören Ankara’daki Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın ardından yapıldı.

MEDENİYETİNE SAHİP ÇIKAN ŞEHİR
‘Soran, araştıran, üreten ve medeniyetine sahip çıkan bir neslin rol aldığı, kişilikli ve kimlikli bir şehir’ hedefiyle 2016 yılında hayata geçirilen projenin ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Kendi değerleri ve geçmişten aldığı güç ile geleceğe yürümesini hedeflediğimiz Karesi’de, hemşehrilerim adına bu ödülü almaktan gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN HEMŞEHRİLERİNE TEŞEKKÜR
Ödül aldığı Müspet Değerler Projesi ile tarihi ve kültürel kimliğiyle ön plana çıkan modern bir kültür şehri oluşturmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Yılmaz, “Bizler kendi değerlerimiz ve geçmişten aldığımız güç ile geleceğe yürümeyi arzuluyoruz. ‘Bu kent için söyleyecek bir sözüm, yapacak bir görevim var’ diyen hemşehrilerimizle ile birlikte yürüttüğümüz projeye destek veren Karesi Kent Konseyi Gençlik Meclisimiz ve Anka Gençlik Derneği’ne, bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

STANTTA KONUKLARI AĞIRLADI
Başkan Yücel Yılmaz, ATO Congresium’da düzenlenen Ödül Töreni’nin ardından ödül almaya hak kazanan projelerin sergilediği salonda standı ziyaret eden misafirlerini ağırlayarak proje hakkında bilgiler verdi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.