CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR'DE! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR’DE!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan 78 tesisin açılış programına katılmak üzere yarın perşembe günü Balıkesir’e geliyor.

Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 14.00’de Balıkesir’de olacak. Erdoğan’ın gerçekleştireceği ziyaret ve toplu açılış töreni hakkında açıklama yapan Balıkesir Vali Ersin Yazıcı, “6 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da Kuva-yi Milliye Meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış programına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrif edecekler. Cumhurbaşkanımıza kalabalık bir heyetin ve çeşitli bakanlıkların üst düzey bürokratlarının da eşlik etmesini bekliyoruz” dedi.

Vali Yazıcı, yapımı tamamlanan ve 6 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da düzenlenecek törenle Balıkesir halkının hizmetine sunulacak olan toplam 78 tesisin hizmete açılacağını ifade etti. Toplu açılış törenine tüm Balıkesir halkını davet eden Vali Yazıcı, “Bu yatırımların gerçekleşmesini sağlayan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız sayın Binali Yıldırım olmak üzere, Sayın Bakanlarımıza ve Bakanlıklarımızın çalışanlarına, yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Balıkesir halkını toplu açılış törenimize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Cumhurbaşkanı_Balıkesir-97479d1b-f9a6-4019-a9cc-a2935f65b47c

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.