CONCOVID SEMPOZYUMU İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

CONCOVID SEMPOZYUMU İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Düzenlenen ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin de Paydaş Olduğu “Online International Conference of Covid-19 (Concovid)” İstanbul’da Gerçekleşti

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Karatay Üniversitesi ve Çağ Üniversitesi iş birliğiyle 12-13-14 Haziran 2020 tarihlerinde dünyada ilk kez online olarak düzenlenen Covid-19 (Concovid) kongresine, Türkiye’nin yanı sıra Malezya, Çin, Japonya, İtalya, ABD ve İran’dan yaklaşık 250 araştırmacı katıldı.

Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci’nin açılış konuşmasını yaptığı, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de konuşmacılar arasında yer aldığı Covid-19 kongresinde sağlık, eğitim, ekonomi, pazarlama, uluslararası ilişkiler ve diğer sosyal alanlarda çalışmalar görüntülü konferans şeklinde sunularak pandeminin farklı ülkelerdeki mevcut durumu, uygulanan politikalar ve farklı alanlarda ortaya çıkan sorunlara yönelik alternatif çözümler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.