ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ KAFAOĞLU GÜLDÜRDÜ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ KAFAOĞLU GÜLDÜRDÜ

Paylaş
 

Erzurum’un Şenkaya İlçesi’ne bağlı Yoğurtçular Köyü’nden gelen sportif malzeme yardımı talebine anında cevap veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bu kez Erzurumlu çocukların yüzünü güldürdü.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabı üzerinden Başkan Zekai Kafaoğlu’na ulaşmak isteyen ve kendisinden Mahalle Ligi’nde dağıtılan forma ve toplardan talep eden Yoğurtçular İlk ve Ortaokulu’nun öğrencileri istedikleri malzemelere kısa sürede ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

3 takım forma ile 15 tane futbol ve voleybol topu gönderilen Yoğurtçular Köyü İlk ve Ortaokulu öğretmeni Yunus Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür mektubu gönderdi. Öğrencilerine Balıkesir’den uzanan bu elin kendileri için çok anlamlı ve değerli olduğunun altını çizen öğretmen Yunus Kılıç, mektubunda şu ifadelere yer verdi; “Dünya üzerinde yapılabilecek en güzel yardım bir çocuğun tebessümüne vesile olmaktır. Köyde kısıtlı şartlarda futbol ve voleybol oynayan çocuklarımıza yapılan bu anlamlı yardım onları çok ama çok mutlu etti. Çocuklarımızın hayata daha güzel bakmasını bir nebze de olsa kötü alışkanlıklar ve bağımlılıklardan kurtarmak için sportif faaliyetlere sevk edecek bu güzel yardımdan dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben Erzurum Şenkaya Yoğurtçular İlk ve Ortaokulu öğretmeni Yunus Kılıç olarak yapılan bu yardımlardan dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve tüm ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu yardımın bize ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.