ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ MUTLULUK HERŞEYE DEĞER | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ MUTLULUK HERŞEYE DEĞER

Paylaş
 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız bizim için ayrı bir önem taşıyor.

Çocuklarımıza ve kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz.  Kültür Gezilerimizde kadınlarımızı Türkiye Cumhuriyeti’nin  tarihinde önemli bir yere sahip olan Çanakkale’ye götürüyoruz. Çocuklarımız için iki yılda toplam 86 çocuk parkı yaptık. Çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için gelen taleplere göre okul bahçesi düzenlemeleri yapıyor ve yine çocuklarımızın kullanımı için projeksiyon aleti veriyoruz.

Kültür ve sanatın çocuk gelişiminde önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Belediye Gençlik Merkezimiz bünyesinde her yaşa hitap eden kurslarımızı başlattık.

Kültür etkinliklerimiz kapsamında on beş adedi yetişkinlere ve yirmi dört adedi çocuklarımıza yönelik tiyatro oyununu kentimize getirdik. Tiyatrolarımızın bir kısmı Barış Manço Kültür Merkezimizde sahne aldı hem Bandırma içinden hem de kırsal mahallelerimizden çocuklarımız izledi. Ayrıca bazı oyunlarımızı kırsal mahallelerimizdeki okullarda oynamalarını sağladık. Tiyatroyu izlerken çocuklarımızın yaşadığı mutluluğu onların gözlerinde görmek bizleri daha çok mutlu etti.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.