Çocuklarımızı Seviyoruz | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Çocuklarımızı Seviyoruz

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Şehit Teğmen Doğuş Uran Anaokulu Müdürü Aykut Cangir ve Müdür Yarımcısı Melike Akcan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret edip teşekkür ettiler.

Okul bahçesinde Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce çalışmalar başladı. Bahçe içinde düzenlemeler yapılıyor. Ardından da okul bahçesine çocukların oynayabileceği bir çocuk parkı yapılacak. Çocukların gelişiminde oyunun ve oyun alanlarının önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Her fırsatta ve imkanlar ölçüsünde okullarımızı destekliyoruz” dedi.

Başkan Mirza; “Okullarımızdan gelen makul istekleri imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Her şeyden önce çocuklarımızı seviyoruz. Onlara değer veriyoruz. Daha iyi koşullarda yaşamalarını, iyi eğitim almalarını istiyoruz. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimiz. Okulların bütçelerinin Milli Eğitime Bağlı olması ve ihtiyaçlarını Milli Eğitim’den karşılamaları gerek. Ancak biz eğitime verdiğimiz önemden dolayı okullarımızdan gelen talepleri mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışıyoruz. Aynı şekilde camilerimizde de bu tür çalışmalarımız oldu. Bundan sonrada aynı kararlılıkla bu hizmetleri hem okullarımıza hem de camilerimize götürmeye devam edeceğiz” dedi. Okul Müdürü Aykut Cangir okullarına verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi ve teşekkür etti. Cangir; “Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Okulumuza yaptığınız bu katkılar çocuklarımız üzerinde olumlu izler bırakacaktır. Okulumuza verdiğiniz destekten dolayı kendimizi şanslı görüyor ve çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.