foto-deniz1

ÇOCUKLARIMIZI SEVİYOR VE DESTEKLİYORUZ

4
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını hayatın her bölümünde uygulamaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı bütçesine bağlı olan okullara destek verilmeye devam ediliyor.

Hasan Atlı Okulu Müdür Yardımcısı Semra Şençetinkoz, Öğretmen Hakan Çamoğlu ve okul aile birliği Projeksiyonlarını Belediye Başkanı Dursun Mirza’dan teslim aldılar.

Projeksiyon tesliminde Dursun Mirza’ya çiçek verdi ve teşekkür ettiler. Heyet, “Daha önce de okulumuza yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz. Okulumuzun çevre düzenlemesi yaptınız. Projeksiyonla da çocuklarımız daha etkin ders görebilecekler. Şahsınıza ve Bandırma Belediyesine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Dursun Mirza’da yaptığı konuşmada, “Görev alanımızda olmamasına rağmen camilerimize, sağlık ocaklarına ve okullara desteğimiz sürüyor. Biz de imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam ediyoruz. Bedri Kırbıyık Okulumuz bahçesine asfalt istemişti. Biz de asfaltı yaptık. Hentbol takımı kurdular. Şampiyonluk elde ettiler. Şimdi bu takımımız Bandırmaspor Bayan Hentbol Takımı olarak 2. Ligde liderler. Bu sezon da şampiyonluğu yakalayacaklarına takım da inanıyor ben de inanıyorum. Bölgemizin çocukları eğitimleri yanında profesyonel sporlarını da yapıyorlar. Eğitim destek evimizdeki öğrencilerimiz dereceler elde ediyor. Bu tür güzel örnekleri gördükçe desteğimizi sürdürüyoruz. Çocuklarımızı seviyoruz ve onları destekliyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Sentetik uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.