foto-deniz1

ÇOCUKLARIMIZ DAHA İYİ EĞİTİM ALSIN DİYE

icerik_63_manYet
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi, Aksakal Ortaokulu’nun istediği destek sonucunda ziyaret edip incelediklerini  ve istedikleri desteği vereceklerini söyledi. Ayrıca Bandırma Belediyesi yaptığı açıklamada

“Sosyal belediyecilik anlayışıyla imkanlarımız ölçüsünde tüm kurumlara destek vermeye devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Camiler Diyanet İşlerine, Sağlık Ocakları Sağlık Bakanlığına ve okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmadır. Bu kurumların kendilerine ait bütçeleri var. Ancak bize gelen taleplere kulağımızı kapatamıyoruz ve imkanlar ölçüsünde destek olmaya devam ediyoruz.

Aksakal Ortaokulumuz da bizden okul bahçesini düzenlememizde destek istediler. Fen İşleri Müdürümüz Adil Becene ve Meclis Üyemiz Erhan Atik’le birlikte okul bahçesinde incelemelerde bulunduk ve taleplerini dinledik.

Çocuklar bizim önceliklerimizin başında geliyor. Çocuklarımızın daha güvenli ve daha güzel bir ortamda eğitim alabilmeleri için görev alanımızda olmamasına rağmen imkanlar ölçüsünde çevre düzenlemesi, araç ve gereç desteği veriyoruz. Aksakal Ortaokulumuzun de çevre düzenlemesini 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi başlamadan tamamlayacağız.” dedi.

03(1)

Bir önceki yazımız olan MÜSİAD BAŞKANLAR KURULU: KATAR'IN YANINDAYIZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.