"CİN ÇUKURU PROJEMİZ NETLEŞTİ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

”CİN ÇUKURU PROJEMİZ NETLEŞTİ”

Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza İLKHABER’ e Cin Çukuru Projesi ve diğer projeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Mirza yaptığı açıklamada; “Cin Çukuru projemiz netleşti, ancak yatırımcıya yaptıracağız, kendi paramızla yapsak 25-30 milyon TL Maliyeti var. Oranın bir kısmını yatırımcıya açacağız. 4 dönümlük bir alanı kat karşılığı, belediyeden para çıkmadan altına otopark yaptıraraktan, 1000 kişilik salon olan kültür merkezi yaptırarak, spor alanları, rekreasyon alanları yaptıraraktan 4 dönümlük yer veriyoruz. İster Otel yapsın ister özel okul yapsın ister özel hastane yapsın ister alışveriş merkezi yapsın kendine ait bunun da ucunu açık bırakıyoruz” dedi.

Mirza konuşmasının devamında; “Şu anda 2-3 tane yatırımcı var. Bu konularda netleşmeye çalışıyorlar, Anıtlar yüksek kurulundan izin alma aşamasındayız. İznimizi aldığımız anda ihaleye çıkartacağız” dedi.

Hobi Bahçelerinin Önümüzdeki Ay Sonunda Açılışını yapacağız.
Mirza, Pazar yerinden, Balcı Çamlığından sonra Hobi Bahçeleri’ nin önümüzdeki ay sonunda açılışını yapacağız. Hobi Bahçelerini hizmete aldıktan sonra Cin Çukuru Projesine yoğunlaşacağız. Bizim 2 tane daha projemiz var, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu projeleri de hazır” dedi.
Dursun Mirza konuşmasının sonunda “Spor kompleksinin Kaynak durumu belli olduğunda ihaleye çıkıp başlamak istiyoruz. Cin Çukurundan daha kısa bir sürede bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.